.

ХПЛЗТ©

День перемоги


Ешелон Пам'яті

65 років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

10 травня в рамках заходів відзначення 65-ої річниці Великої Перемоги делегація Харківського професійного ліцею залізничного транспорту прийняла участь в шануванні пам'яті загиблих у війні співвітчизників на російській землі.

Разом із ветеранами — залізничниками колектів ліцею відвідав одне із самих кровопролитних місць у війні село Прохорівка Белгородської області.

Перед відправленням Ешелону Пам'яті на першій платформі Південного вокзалу під

мелодійні звуки духового оркестру виступив начальник Південної залізниці, Герой України Остапчук В.М., який наголосив: "Честь и слава Вам, здравствующим героям! Мы держим на Вас равнение и готовы как Вы жить, трудиться и побеждать!»

Хлібом і сіллю, теплом та фронтовими піснями зустрічала белгородська земля нашу багаточисельну делегацію.

На урочистих зборах, які відкрив мер села Прохорівка, виступали ветерани — учасники запеклих боїв, дочка славнозвісного винахідника Кошкіна Михайла Ілліча, людини яка створила відомий танк Т — 34. Лунали фронтові пісні, присутні висловлювали глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки, бажали їм спокійного довголіття, добра та радості.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіалу вшанували присутні всіх загиблих у цій найжорстокішій війні, якої не знало людство.

...Голубе небо, ласкаве сонечко, веселе щебетання пташок і тюльпани, тюльпани, тюльпани..., наче краплі крові тих, хто тут загинув.

Розсікаючи небо, стоїть золотоверха Дзвіниця — пам'ять всім загиблим та нагадування всім живим про Великий Подвиг багатонаціонального народу.

Проводжаючи нашу делігацію, прохорівці підкреслили, що укаїнський та російський народи, які разом вистояли у лихоліття, повинні зробити все, щоб життя ветеранів було гідним героїв-переможців, світлим та щасливим, а пам'ять про війну продовжувала жити вічно і допомогала виховувати прийдешні покоління.Заступник директора

з навчально-виробничої роботи Шевчук Л.П.

Вход
Користувач
Здравствуйте, Гость
Гость, мы рады вас видеть.
Чат
Часи
счетчик